Alkomat AL-8000 Plus (Ulepszony Software) – sklep, specyfikacja, cena, opinie

Alkomat AL-800 Plus to doskonałe urządzenie przeznaczone szczególnie dla prywatnych użytkowników, którzy chcą zadbać o bezpieczeństwo na drodze – swoje i innych. Jest to model elektrochemiczny, wyposażony w dopracowane oprogramowanie systemowe, a także wiele przydatnych funkcji. Jest lekki i poręczny, łatwy w obsłudze oraz objęty aż 5-letnią gwarancją przez producenta, który zadbał o jego świetną jakość. Taki zestaw korzyści sprawia, że ten model alkomatu cieszy się zawrotną popularnością wśród kierowców.

Alkomat AL-8000 Plus
obrazek prezentujacy

Alkomat AL 8000 Plus – gdzie kupić?

Jako konsumenci zazwyczaj chcemy kupować potrzebne produkty tam, gdzie jest to dla nas najkorzystniejsze. W przypadku alkomatu AL-8000 Plus zdecydowanie jest to sklep promil-lab.pl, w którym urządzenie podlega profesjonalnej kalibracji jeszcze zanim trafi w nasze ręce. Dzięki temu jest ono od razu gotowe do użytku, a uzyskiwane przez nas pomiary są w najwyższym stopniu wiarygodne. W promil-lab.pl możemy liczyć na atrakcyjną cenę, a także przyjazną obsługę. Wieloletnie doświadczenie sklepu zapewniło mu świetną renomę.

Alkomat AL 8000 Plus – specyfikacja

Ten model alkomatu posiada wiele przydatnych funkcji – w tym przede wszystkim możliwość zapisu nawet 10 pomiarów, a także czasomierz, który wskaże nam datę sugerowanej kalibracji. Zakres pomiarowy wynoszący od 0 do 4 promili jest optymalny i w zupełności wystarczający, jeśli chodzi o użytek prywatny, podobnie jak precyzja pomiaru na poziomie +/- 0,1 promila. Alkomat jest w stanie poprawnie pracować w zakresie temperatur od 5 do 50 stopni Celsjusza, dzięki czemu zawsze wiesz, czy chwycenie za kierownicę jest na pewno bezpieczne.

Alkomat AL 8000 Plus – cena

Jednym z niewątpliwych atutów alkomatu AL-8000 Plus jest jego przystępna cena. Należy wspomnieć, że model ten jest prawdziwym wyjątkiem na tej półce cenowej, jeśli chodzi o jakość, zakres funkcji czy dodatkowe korzyści płynące z zakupu, takie jak 5-letnia gwarancja. W połączeniu z profesjonalną kalibracją staje się prawdziwie niezawodny i w pełni zaspokaja wszystkie potrzeby użytkownika. Alkomat otrzymamy w zestawie z ustnikami wielokrotnego użytku, bateriami alkalicznymi oraz eleganckim etui.

Uważam, że to bardzo dobry alkomat. Wyniki daje szybko, wszystko działa sprawnie. Wyświetlacz jest czytelny a całe urządzenie lekkie i nie zabiera wiele miejsca. Jestem też bardzo zadowolony z obsługi sklepu. Świetna cena, wszystko terminowo.

Mariusz

Z mojego researchu wynikało że to super alkomat jeśli chodzi o tę cenę. No i nie zawiodłam się! Duży plus za pamięć pomiarów i czasomierz który pokazuje datę kalibracji. W zestawie jest wszystko co trzeba a w połączeniu z kalibracją to już w ogóle. Polecam

Natalia

Jestem bardzo zadowolony z alkomatu. Lekki, niewielki, ale czytelny. Super cena, zamówienie zostało szybko zrealizowane, nawet z kalibracją. W zestawie jest fajne etui do przechowywania. SUPER alkomat, podobnie cena. Bardzo polecam sprzęt i sklep

Daniel

Bardzo sie ciesze ze wybralam ten alkomat. Idealny na dluzsze trasy wakacyjne ale i na co dzien. Glowne zalety ktore mnie przekonaly to czasomierz pokazujacy date kalibracji, dluga gwarancja no i swietna cena. Sklep takze spisal sie na medal!

Weronika