Alkomat Elektroniczny AL-7010 osobisty półprzewodnikowy - specyfikacja, cena, opinie

Alkomat to urządzenie, z którego korzystają nie tylko służby mundurowe (np. podczas kontroli drogowej), ale także sami kierowcy. Posiadanie takiego urządzenia na własność to dodatkowe zabezpieczenie, dzięki któremu zawsze można potwierdzić swoją gotowość do prowadzenia pojazdów mechanicznych. Nowoczesny alkomat elektroniczny AL-7010 to model w pełni dostosowany do potrzeb osób korzystających z takich urządzeń wyłącznie na użytek indywidualny. Szeroka dostępność tego modelu w ofercie sprawia, że zakupu można dokonać praktycznie od ręki.

Alkomat Elektroniczny AL-7010
obrazek prezentujacy

Alkomat Elektroniczny AL-7010 - Gdzie kupić?

Dobry alkomat elektroniczny wyróżnia się na tle innych propozycji przede wszystkim skutecznym działaniem. Nie powinny występować żadne problemy związane z użytkowaniem, ponieważ alkomat powinien być gotowy do użytku zawsze wtedy, gdy jest on po prostu potrzebny. W przeciwnym razie nie można mówić o powodzeniu zakupu. Na szczęście nowoczesne modele, takie jak AL-7010 doskonale spełniają wszystkie podobne wymagania. Zastanawiasz się, gdzie nabyć podobny sprzęt? Zakupy możesz zrobić bez wychodzenia z domu, w sklepie internetowym alkopartner.pl.

Alkomat Elektroniczny AL-7010 osobisty - Specyfikacja

Alkomaty osobiste muszą spełniać określone normy dotyczące jakości, ponieważ tylko wtedy można mówić o ich skuteczności. Model AL-7010 wyróżnia się przede wszystkim odpowiednią specyfikacją techniczną. Główną częścią tego alkomatu osobistego jest sensor półprzewodnikowy, dzięki któremu możliwe jest badanie próbek powietrza. Po zakończeniu pomiaru wyniki wyrażone w promilach ukazują się na czytelnym wyświetlaczu cyfrowym. Funkcje dźwiękowe informują natomiast o gotowości urządzenia do przeprowadzenia pomiaru czy też zakończeniu badania.

Alkomat Elektroniczny AL-7010 - Cena

Chcesz zawsze mieć pewność, że Twoja jazda będzie w pełni bezpieczna? W odniesieniu do tej kwestii pod żadnym pozorem nie można opierać się jedynie na własnych odczuciach, ponieważ po spożyciu alkoholu często okazują się one być zawodne. Zupełnie inaczej jest po wykonaniu pomiaru za pomocą alkomatu elektronicznego Promiler AL-7010. Cena takiego urządzenia jest bardzo atrakcyjna w stosunku do wysokiej jakości, jaką ono prezentuje. Do użytku prywatnego tak kompaktowe urządzenie sprawdza się najlepiej.

Alkomat mam już dłuższy czas. Sprawdza się bez problemowo, wystarczy tylko pamiętać o kalibracji bo jednak bez tego nie będzie działał poprawnie. Poza tym wystarczy mieć go zawsze przy sobie i można używać.

Eryk

Polecam. Solidny sprzęt za stosunkowo niewielkie pieniądze, tak że można zainwestować na spokojnie. Dla mnie plusem na pewno jest mały rozmiar. Alkomat dużo miejsca nie zajmuje.

Klaudiusz

Mam swój model w aucie i co prawda nie korzystam z niego jakoś super często ale sama świadomość że tam jest i zawsze mogę się sprawdzić jest mega super. Polecam jeśli ktoś jeszcze nie ma.

Basia

ALkomat działa poprawnie. Czytelny wyświetlacz na którym wszystko widać (nawet nie trzeba się specjalnie wysilać). Zasada działania jest prosta i na tym mi zależało, polecam gorąco.

Sylwia